CПІВРОБІТНИЦТВО

Ми відкриємо вам шлях до успіху!

Компанія «Б’юті Бутік Україна» – офіційний дистриб’ютор на території України високоякісної професійної косметики для волосся американського бренду Paul Mitchell і французького бренду косметики premium-класу Biologique Recherche. Продукція цих всесвітньо відомих брендів поширюється виключно через салони краси. Компанія «Б’юті Бутік Україна» орієнтована на довгострокове і взаємовигідне партнерство, тому для нас дуже важливо не тільки забезпечити ваш салон якісними та ефективними продуктами, а й допомогти майстрам пройти навчання салону роботі з ними, таким чином забезпечивши вашому бізнесу успіх і прибуток.

ДВА ФЛАГМАНА
Всесвітньо відомі бренди

Biologique Recherche – французький бренд космецевтики premium-класу, що став культовим як для працюючих в салонах професіоналів, так і для клієнтів салонів краси. Його засоби по догляду за шкірою обличчя, тіла і голови розробляються і виробляються в лабораторії Biologique Recherche з використанням самих останніх наукових відкриттів.

Paul Mitchell® – американський бренд косметики по догляду за волоссям, створений професіоналами для професіоналів. Продукція марки користується величезною популярністю більш ніж в 50 країнах світу.

Необхідні умови співпраці

Якщо вас зацікавила продукція Biologique Recherche або Paul Mitchell®, і ви хочете використовувати її в своєму салоні / клініці, запрошуємо ваc пройти навчання роботі з косметикою цих брендів. Докладніше про умови навчання читайте у розділах Навчання Biologique Recherche та Навчання Paul Mitchell®.

Важливо пам’ятати, що:

  • навчання майстрів салону роботі з професійною продукцією Biologique Recherche та/або Paul Mitchell® – це обов’язкова умова для співпраці з брендом;
  • продавати своїм клієнтам продукцію Biologique Recherche та/або Paul Mitchell для домашнього догляду мають можливість лише ті салони, майстри яких пройшли навчання та пропонують своїм клієнтам професійні послуги з косметикою Biologique Recherche та/або Paul Mitchell®;
  • продукція Biologique Recherche для домашнього догляду продається лише у сертифікованих салонах Biologique Recherche. Продажі на різних онлайн майданчиках, таких як сайти, інтернет-магазини, аккаунти в соцмережах, онлайн оголошення тощо є забороненими.
  • офіційний дистриб’ютор Biologique Recherche в Україні ТОВ «Б’юті Бутік Україна» не співпрацює з жодним інтернет-магазином.

Більше про співпрацю з Biologique Recherche

Детальніше про умови навчання роботі з косметикою Biologique Recherche, про те, яку підтримку від компанії «Б’юті Бутік Україна» отримують сертифіковані салони Biologique Recherche, та як ними стати, читайте у Biologique Recherche для професіоналів.

Більше про співпрацю з Paul Mitchell®

Що потрібно зробити, щоб почати роботу з косметикою Paul Mitchell® читайте в розділах та Paul Mitchell® для професіоналів.

Більше про співпрацю з «Б’юті Бутік Україна»

Хочете стати частиною нашої команди? Тоді цей розділ для Вас.
Про вакансії у компанії «Б’юті Бутік Україна».

Навчальний Центр компанії «Б’юті Бутік Україна» надає можливість спеціалістам б’юті-індустрії підвищити свою кваліфікацію. До ваших послуг просторі, сучасно обладнані зали для презентацій та навчання. Одна зала обладнана для навчання косметологів, друга зала – для навчання перукарів та стилістів, проте за потребою зали можна легко перепрофілювати. Приміщення Навчального Центру можна орендувати.