НАШІ БРЕНДИ

«Б’юті Бутік Україна» – 19 років бездоганної репутації

ТОВ «Б’юті Бутік Україна» з 2002 року є офіційним дистриб’ютором професійних косметичних брендів Paul Mitchell® і Biologique Recherche в Україні.

Biologique Recherche – французький бренд преміум-класу, що має бездоганну репутацію серед поціновувачів краси з усього світу, це бренд, призначений виключно для професійних косметологів, який гарантує ефективні індивідуально розроблені догляди за шкірою. Заснований на досвіді косметологів та глибокому розумінні фізіології шкіри, він пропонує спеціально розроблену унікальну методологію процедур, що поєднує нові продукти цілеспрямованої дії та спеціальні техніки їх застосування.

Paul Mitchell® – американський бренд професійної косметики для фарбування і по догляду за волоссям, створений перукарями для перукарів. Бренд Paul Mitchell®, заснований в 1980 році перукарем Полом Мітчеллом і бізнесменом Джон Полом ДеДжорія, швидко завоював популярність по всьому світу. Засобам Paul Mitchell® довіряють свій образ голлівудські зірки, політики, селебріті і топові блогери.

Салон краси Beauty Zone – єдиний салон в Україні, який об’єднує два престижних статуса: «салон-експерт Biologique Recherche» і «салон-флагман Paul Mitchell». Beauty Zone вже більше 15 років надає якісні послуги в усіх напрямках: косметологія обличчя та тіла, перукарське мистецтво, нігтьової сервіс і візаж.