Про Paul Mitchell®

Професійна косметика для волосся, що створена перукарями для перукарів

Paul Mitchell® – американський бренд професійної косметики для фарбування та догляду за волоссям, що був створений перукарями для перукарів. Заснований у 1980 році перукарем Полом Мітчеллом та бізнесменом Джоном Полом ДеДжорія, Бренд Paul Mitchell® швидко завоював популярність у всьому світі. Засобам Paul Mitchell® довіряють свій образ голлівудські зірки, політики, селебріті та топові блогери.

Paul Mitchell® – це понад 150 найменувань професійних продуктів, створених перукарями для перукарів. Продукція Paul Mitchell® користується величезною популярністю у понад 50 країнах світу.

Філософія бренду

Секрет популярності Paul Mitchell® прихований в активних натуральних інгредієнтах, екологічно чистій сировині, індивідуальному підході до кожного типу волосся і шкіри голови. Всі засоби торгової марки розроблені на основі екстрактів екологічно чистих трав, що вирощуються на власній фермі компанії на Гаваях. Рослини ростуть органічним шляхом відповідно до місцевих традицій, а їх переробка відбувається без будь-яких хімічних процесів. Крім того, завдяки запатентованому процесу активації рослинних компонентів, їх корисні і поживні речовини зберігаються на всі 100% після переробки.

З турботою про природу

Продукція Paul Mitchell® не тестується на тваринах. Головне гасло компанії – «Бережи природу від насильства». І це не просто слова: політика компанії така, що на місці кожного зрубаного дерева висаджують три нових. За останні кілька років співробітниками компанії було посаджено понад 100000 дерев різних видів у різних частинах світу.

У компанії існує навіть спеціальний підрозділ Green Team, який під гаслом «Reduce, reuse, recycle and respect!» ( «Скорочуй споживання, використовуй повторно, переробляй і поважай!») збирає та впроваджує методи більш раціонального використання ресурсів.

Секрети професіоналів

Навчання майстрів салону роботі з професійною продукцією Paul Mitchell® є обов’язковою умовою співпраці з брендом. Наші майстер-класи та заходи засновані на останніх тенденціях і техніках у перукарському мистецтві, колористці та догляді за волоссям. Робота з продукцією бренду Paul Mitchell® передбачає не тільки використання найсучасніших та передових продуктів догляду за волоссям, а й попереднє якісне навчання.

Paul Mitchell® для професіоналів

Салони і майстри по всій Україні використовують продукти Paul Mitchell® у своїй роботі. Для уточнення умов співпраці звертайтеся до наших регіональних менеджерів.

С асортиментом продукції для перукарів та стилістів можна ознайомитися на сайті для професіоналів – pro.paulmitchell.com.ua.

Paul Mitchell® для домашнього використання

Придбати продукцію Paul Mitchell для догляду за волоссям можна в партнерських салонах краси або на єдиному офіційному сайті. Важливо знати, що барвники, окислювачі та інші продукти для професійного використання (засоби для ламінації, салонних процедур, хімзавивки) не призначені для домашнього догляду та не продаються ні в салонах, ні в офіційному інтернет-магазині, оскільки вимагають спеціальних навичок у роботі з ними (саме для цього і вчаться перукарі та стилісти роботі з продуктами бренду).

Новини бренду та важливу інформацію про життя Paul Mitchell® можна знайти тут

John Paul Mitchell Systems зупиняє поставки та продажі продуктів у російську федерацію

Супер-модель Вінні Харлоу стала глобальним послом бренду Paul Mitchell®

Догляд за волоссям Clean Beauty від Paul Mitchell®