Як придбати Paul Mitchell®

Для домашнього та професійного використання

Paul Mitchell® для домашнього використання

Косметика Paul Mitchell® поширюється виключно в салонах краси. Це 100% гарантія автентичності продуктів і їх захисту від фальсифікації.

Завдяки різноманіттю колекції кожен майстер-перукар може підібрати індивідуальну комбінацію необхідних продуктів для своїх клієнтів. Знайти салон у вашому регіоні можна за цим посиланням.

Єдиний офіційний інтернет-магазин Paul Mitchell®

Крім салонів краси, ви можете замовити продукти в єдиному офіційному інтернет-магазині, за адресою paulmitchell.com.ua. Ми гарантуємо достовірність товарів, придбаних на нашому сайті.

Важливо пам’ятати, що фарби та професійні продукти (окислювачі, засоби для ламінування, засоби для хімзавивки тощо) для кінцевих споживачів не продаються, оскільки потребують спеціальних навичок роботи з ними.

Як придбати засоби Paul Mitchell® майстру-перукарю?

Салони і майстри по всій Україні використовують продукти Paul Mitchell® в своїй роботі. Для уточнення умов співпраці звертайтеся до наших регіональних менеджерів.

З інформацією про бренд та асортиментом продукції можна попередньо ознайомитися на сайті для професіоналів – pro.paulmitchell.com.ua чи завітати в магазин для професіоналів за адресою вул. Маршала Рибалко 7/18, м Київ, 04116, Україна
Тел .: +38 067 240 10 36