Paul Mitchell® для професіоналів

Це понад 150 найменувань професійних продуктів, створених перукарями для перукарів

Коли в 1980 році Джон Пол ДеДжоріа і Пол Мітчелл заснували компанію John Paul Mitchell Systems, їхньою метою було виробництво високоякісних, високоефективних професійних продуктів, а також постійна творча та бізнес-підтримка для успіху перукарів.

Чому вигідно стати салоном-партнером Paul Mitchell®?
  • Paul Mitchell® – бренд професійної косметики для догляду за волоссям, який працює для перукарів вже понад 40 років і відомий у всьому світі.
  • Продукти Paul Mitchell® представлені у найкращих салонах краси і ними користуються голлівудські зірки.
  • Зараз, як ніколи раніше, навчання знаходиться у фокусі уваги нашої компанії, забезпечуючи салони та стилістів знаннями та інструментами для процвітання.
Що дасть вам робота з Paul Mitchell®?

Постійне натхнення – наша сімейна культура і креатив відкриті для всіх, ми надихаємо і раді бачити нові обличчя.
Креатив – наші майстер-класи та заходи, засновані на останніх тенденціях і техніках у перукарському мистецтві, колористиці і догляді за волоссям.
Бізнес, що приносить прибуток – досвід співробітників салону, які працюють з Paul Mitchell®, стимулює лояльність відвідувачів і бажання приходити до вас знову і знову. Наші стратегії лідерства, управління та маркетингу послуг пропонують салонам безліч можливостей для зростання.

Paul Mitchell® - це понад 150 найменувань професійних продуктів, створених перукарями для перукарів. Завдяки різноманіттю колекцій кожен майстер-перукар може підібрати індивідуальну комбінацію необхідних продуктів для своїх клієнтів.
Асортимент Paul Mitchell® для професіоналів

Paul Mitchell® – це також сучасні та ефективні професійні процедури для догляду, стайлінгу і текстури, при розробці та створенні яких використовуються як вже перевірені компоненти, так і найновіші інноваційні технології.

Якщо вас зацікавила продукція Paul Mitchell® і ви хочете використовувати її в роботі вашого салону, навчальний центр компанії «Б’юті Бутік Україна» (м. Київ, вул. Шолуденка 16) запрошує пройти навчання по асортименту і барвникам Paul Mitchell. Актуальна інформація про семінари представлена ​​тут.

Магазин Paul Mitchell® для професионалів

З жовтня 2010 року розпочав свою роботу магазин для професіоналів Paul Mitchell компанії «Б’юті Бутік Україна», який знаходиться за адресою м.Київ, вул. Маршала Рибалко 7/18.

Відкриття магазину – це черговий крок компанії назустріч клієнтам. Всі професіонали індустрії краси отримали чудову нагоду не тільки ознайомитися з якісно представленою повною лінійкою продукції Paul Mitchell і отримати грамотну консультацію, а й відразу ж придбати всю необхідну продукцію для роботи в салоні.  Конт.тел. : +38 067 240 10 36 (Поліна)

РЕГІОНАЛЬНІ ПРЕДСТАВНИЦТВА В УКРАЇНІ

Дізнатися, як стати партнером Paul Mitchell в Україні та отримати більш детальну інформацію про роботу з продукцією, ви можете, зв’язавшись із представництвом у вашому регіоні:

Київ
тел.: +38 (095) 459 83 96 (Крістіна)

Київська область, Харків
тел .: +38 (098) 433 35 36 (Поліна)

Дніпро, Запоріжжя, Кропивницький
тел .: +38 (067) 507 56 06 (Катерина), +38 (067) 244 10 13 (Анна)

Одеса, Миколаїв, Херсон
тел .: +38 (067) 507 56 38 (Світлана)

Львів, Тернопіль, Чернівці, Луцьк, Рівне, Івано-Франківськ, Ужгород
тел.: +38 (097) 100 93 22

Житомир, Вінниця, Хмельницький
тел.: +38 (067) 507 56 19 (Валентина)