22 роки бездоганної репутації

Відмінна злагоджена команда професіоналів

Трішки історії: як розвивалася компанія

Компанія «Б’юті Бутік Україна» була створена майже 20 років тому, в 2002 році – в той час, коли дистрибуція професійної косметики в Україні тільки зароджувалася, і салони краси не були розбалувані ні продукцією, ні обладнанням, ні технологіями.

Своїми основними цілями на момент створення компанія вважала пропозицію салонам краси не тільки професійної продукції найвищої якості, але і нових передових методик і технологій, отриманих як з багаторічного досвіду провідних світових брендів, так і з власного досвіду.

Відтак, у 2006 році був відкритий Beauty Zone – модельний салон краси, який працює з продукцією тих брендів, що їх представляє на українському ринку «Б’юті Бутік Україна». Досвід роботи салону і отримані в результаті роботи аналітичні дані ми використовували і продовжуємо використовувати для розробки готових бізнес-рішень і комерційних пропозицій для наших салонів-партнерів.

Майстри Beauty Zone відмінно знають косметику, постійно підвищують професійний рівень і вдосконалюють свою майстерність. Вони є тренерами брендів і викладають у Навчальному Центрі компанії, передаючи свій досвід і знання іншим майстрам, проводять навчання та майстер-класи, беруть участь в конференціях, виставках, шоу, телевізійних програмах, пишуть статті у професійні видання і є авторитетами не тільки для клієнтів салону, але і для інших професіоналів індустрії краси.

Щоб бути ближче до наших клієнтів у різних регіонах України, в 2009 році компанія відкрила сім регіональних представництв (на даний момент їх п’ять).

Більше того, в якості чергового кроку назустріч клієнтам, у 2010 році було відкрито магазин для професіоналів в Києві, де наші партнери отримали чудову нагоду не тільки ознайомитися з повною лінійкою продукції кожного з брендів компанії і отримати грамотну консультацію, а й відразу ж придбати все необхідне.

Портфель брендів
Краще з кращого

Портфель брендів «Б’юті Бутік Україна» багато років складався таким чином, щоб салони краси могли знайти у нас все необхідне для своєї роботи як в перукарському напрямку, так і в косметології, візажі і нігтьовому сервісі. Ми вибирали тільки краще, «перлинка до перлинки».

Після 2014 року, коли курси долара і євро по відношенню до гривні зросли більш ніж у три рази, наш портфель брендів був оптимізований. На даний момент він представлений двома основними брендами – французьким брендом косметики преміум-класу Biologique Recherche і брендом професійної косметики для волосся Paul Mitchell, що був створений перукарями для перукарів. Ми знову вибрали найкраще з кращого.

І навіть через майже 20 років, сьогодні наші цілі залишилися незмінними. Як і раніше ми робимо ставку на високі стандарти як продукції, так і сервісу, а також на досвід і професіоналізм.

«Б’юті Бутік Україна» сьогодні
Наші досягнення

На сьогоднішній день «Б’юті Бутік Україна» – це:

  • Відмінна злагоджена команда професіоналів
  • Офіс в Києві і 5 регіональних представництв в Дніпрі, Харкові, Львові, Одесі та у Центральному регіоні
  • Магазин для професіоналів Paul Mitchell®
  • Навчальний Центр
  • Салон краси Beauty Zone, який має статус експерт-центру Biologique Recherche, і салону-амбасадору Paul Mitchell®
  • Кращі світові бренди
  • Багаторічний досвід і бездоганна репутація
  • І, звичайно ж, кращі клієнти та партнери в Україні

Ми щасливі співпрацювати з Вами і впевнені: попереду нас чекає багато досягнень і відкриттів!