Навчальний Центр «Б’юті Бутік Україна»

Можливості Навчального Центру

Підвищить свою майстерність

Навчальний Центр компанії «Б’юті Бутік Україна», офіційного дистриб’ютора брендів професійної косметики Paul Mitchell і Biologique Recherche в Україні, надає можливість перукарям, косметологам та іншим представникам б’юті-індустрії підвищити свою кваліфікацію.

Як первинне навчання майстрів, так і подальше постійне підвищення їх кваліфікації є необхідними умовами співпраці з брендами для салонів, що працюють з косметикою Paul Mitchell і Biologique Recherche.

Навчання проводять майстри-експерти, що мають величезний досвід роботи з продуктами наших брендів. Вони раді поділитися своїми унікальними знаннями і навичками з тими, хто бажає професійно зростати в обраній спеціальності та опановувати найсучасніші методики роботи. Захопленість майстрів своєю справою і бажання передати досвід робить процес навчання пізнавальним, цікавим і професійно корисним.

Мультифункціональний простір

Можливості Навчального Центру

У Навчальному Центрі до ваших послуг просторі, сучасно обладнані зали для презентацій і навчання. Одна зала оснащена для навчання косметологів, друга – для навчання перукарів і стилістів, проте в разі потреби зали можна легко перепрофілювати.

У перервах ми пропонуємо кава-брейки та обіди, приємна неформальна атмосфера яких допоможе ближче познайомитися з колегами та завести нові корисні знайомства.

Приміщення Навчального Центру також можна орендувати. З питань оренди звертатися за тел. 067 781 38 54 (Жанна).