Навчання Biologique Recherche

Навчання – головна інвестиція

Серйозний і професійний підхід

Успішне проходження навчання роботі з косметикою і отримання диплома – обов’язкові умови для закупівлі продукції Biologique Recherche і початку співпраці.

Первинне навчання проходить у два етапи:

  • навчання в Міжнародній Онлайн-Академії Biologique Recherche (менеджер зареєструє вас в онлайн-академії, і ви отримаєте доступ до всіх її модулів). Це теоретичний етап, на якому ви отримаєте знання з методології Biologique Recherche, її продуктів і доглядів.
  • практичне дводенне навчання у Навчальному Центрі компанії «Б’юті Бутік Україна» (м. Київ, вул. Шолуденка 16). На даному етапі ви закріпите свої теоретичні знання і навчитеся мануальним методикам Biologique Recherche, без яких неможлива жодна процедура.

Первинне навчання можна проводити як в Навчальному Центрі «Б’юті Бутік Україна», так і у вашому салоні/клініці за умови, що в групі навчається не менше 4 чоловік, і вони сконцентровані на навчанні (не обслуговують паралельно клієнтів, а тільки вчаться).

Повторне навчання проводиться через 3-6 місяців після початку співпраці. Його завдання: освіжити ваші знання, закріпити і ще раз відпрацювати масажні техніки, а також отримати відповіді на питання.

Запис на первинне навчання

Щоб записатися на первинне навчання, вам необхідно зареєструватися у Навчальному Центрі компанії «Б’юті Бутік Україна».

Для реєстрації потрібно надати:

  • реєстарційні документи салону, паспорт директора,
  • диплом та паспорт косметолога.

Ви можете залишити заявку на первинне навчання, і наш менеджер зв’яжеться з вами.


Ставка на досвід, знання і професіоналізм

Важливо пам’ятати, що:

  • навчання майстрів салону роботі з професійною продукцією Biologique Recherche є обов’язковою умовою співпраці з брендом;
  • продавати своїм клієнтам продукцію Biologique Recherche для домашнього догляду мають право тільки ті салони, майстри яких пройшли навчання і пропонують своїм клієнтам професійні послуги з косметикою Biologique Recherche;
  • продукція Biologique Recherche для домашнього догляду продається тільки в сертифікованих салонах Biologique Recherche. Продажі на різних майданчиках онлайн (включаючи акаунти в соцмережах) заборонені.
Семінари і атестація

Кожен квартал протягом усього періоду співпраці компанія «Б’юті Бутік Україна» проводить одноденний семінар з підвищення кваліфікації.

Один раз на рік усі косметологи повинні пройти атестацію, яку організовує «Б’юті Бутік Україна». Неатестовані косметологи повинні пройти додаткове навчання, а потім переатестацію. Співробітники, які не пройшли атестацію, до роботи з косметикою Biologique Recherche не допускаються.

Якщо ви вже співпрацюєте з нами і вам потрібно додаткове навчання або консультація, то потрібно відправити заявку вашому менеджеру і узгодити можливість і дату такого навчання.