Салон Beauty Zone

Простір краси

Престижний статус

Салон Beauty Zone у Києві – це простір краси з сучасним інтер’єром, доброзичливою приємною атмосферою та командою професіоналів, які гарантують бездоганний сервіс. Вже більше 15 років салон надає якісні послуги в усіх напрямках: косметологія обличчя та тіла, перукарське мистецтво, нігтьовий сервіс та візаж. У 2019 році ми повністю оновили інтер’єр, піклуючись про те, щоб нашим гостям було ще комфортніше та затишніше.

Салон Beauty Zone – це модельний салон компанії «Б’юті Бутік Україна», він працює з продукцією тих брендів, які компанія представляє на українському ринку. Майстри Beauty Zone відмінно знають косметику, постійно підвищують свій професійний рівень і вдосконалюють навички. Вони також є тренерами брендів і викладають у Навчальному Центрі компанії, передаючи свій досвід і знання іншим майстрам, проводять семінари та майстер-класи, беруть участь в конференціях, виставках, шоу, телевізійних програмах, пишуть статті в професійні видання і є авторитетами не тільки для клієнтів салону, але і для професіоналів індустрії краси.

За весь час роботи ми зуміли завоювати любов і відданість наших клієнтів. Кожен з них – джерело натхнення для нашої команди. Саме клієнти надихають наших майстрів на творчість і творення, розробку нових технік і пошук нових можливостей.

Експерт і флагман

Beauty Zone – єдиний салон в Україні, який об’єднує два престижних статуси: «салон-експерт Biologique Recherche» і «салон-флагман Paul Mitchell».

Статус «салон-експерт Biologique Recherche» говорить сам за себе – ми дійсно надаємо косметологічні послуги преміум-класу і є експертами в тому, як зберегти красу обличчя і тіла на довгі роки і значно продовжити молодість шкіри. Детальніше про косметичні процедури з Biologique Recherche дивіться тут.

Статус «салон-флагман Paul Mitchell» підтверджує, що стрижка, фарбування і укладання волосся у виконанні наших високопрофесійних майстрів-стилістів – це справжні зразки перукарського мистецтва.

Ми впевнені, що найкрасивіше волосся – це здорове волосся! Саме тому для кожної процедури майстер індивідуально підбирає продукти, що допомагають вирішувати конкретні завдання в залежності від стану волосся.

Адреса салону Beauty Zone:

Київ, вул. Шолуденка, 16
Моб.: +38 (067) 352 65 33
Тел.: +38 (044) 599 56 84

Instagram | Facebook