Асортимент Biologique Recherche

Косметика преміум-класу на основі революційних технологій

Бренд Biologique Recherche

Косметика преміум-класу на основі революційних технологій

Biologique Recherche – бренд, призначений виключно для професійних косметологів, що гарантує ефективний догляд за шкірою, персонально підібраний для кожного клієнта. Заснований на багаторічному досвіді косметологів, глибокому розумінні фізіології шкіри та останніх наукових розробках та відкриттях, він пропонує спеціально розроблену унікальну методологію процедур, що поєднує продукти цілеспрямованої дії та спеціальні техніки їх застосування.

Методологія Biologique Recherche

Наша методологія є результатом більш ніж 40-річного досвіду компанії Biologique Recherche, заснованого на унікальних персоналізованих протоколах догляду за шкірою. Шкіра – це орган, безпосередньо пов’язаний з усіма іншими органами та системами організму. Вона постійно піддається впливу цілого ряду зовнішніх факторів: клімату, температур, кондиціонованого та забрудненого повітря. Крім цього, на стан шкіри впливають стреси, гормональний фон, наш спосіб життя, куріння та вікові зміни.

Для максимальної персоналізації догляду – як у салоні, так і вдома – у методології бренду використовують концепцію Стану шкіри©. Цей підхід дозволяє підібрати для клієнта продукти, необхідні його шкірі з урахуванням її стану на даний час.

Для отримання максимального результату однаково необхідні як професійний догляд в салоні, так і додатковий огляд у домашніх умовах.

Процедури для обличчя, тіла і шкіри голови однаково підходять як для чоловіків, так і для жінок; вони складаються з трьох основних фаз: діагностики, підготовки та догляду.

У салонних процедурах використовують унікальний комплекс методик та препаратів, спрямований на ефективне та досить швидке досягнення необхідного результату.

Продукти Biologique Recherchе

Автентичність та найвища якість

Продукти Biologique Recherche відповідають найвищим критеріям:

  • Оновлені формули продуктів. Сьогодні в них входять висококонцентровані (у більшості продуктів понад 20%) рослинні та морські інгредієнти; а також інгредієнти, отримані шляхом передових біотехнологій, що виконують всі функції біологічних складових, які використовувалися раніше.
  • Повна відсутність синтетичних ароматизаторів дозволяє зберегти цілісність формул та уникнути побічних реакцій.
  • Холодна обробка максимально зберігає початкову структуру активних інгредієнтів.
  • Запорука миттєвого та відмінного результату – синергія продуктів, унікальних технік догляду та апарату Remodeling Face®.
  • Система відстеження Prooftag (QR-код на кожній упаковці) із вбудованими подвійними ідентифікаторами гарантує автентичність продуктів Biologique Recherche та дозволяє кожному клієнту особисто переконатися у оригінальності кожного купленого ним препарату.
  • Етикетка Origine France Garantie – додаткова гарантія справжньої та якісної продукції.
  • Лабораторія Biologique Recherche дотримується стандарту ISO 22716.
  • Новаторський підхід приніс бренду Biologique Recherche знак якості BPI France Excellence.
  • Biologique Recherchе не тестує продукцію на тваринах та дотримується Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни та флори, що знаходяться під загрозою зникнення (СІТЕС).
Продукти для догляду за обличчям

Biologique Recherche – це найширша професійна палітра продуктів для інтенсивного догляду за шкірою обличчя – як в салоні, так і вдома – омолоджуючий ефект якого можна порівняти за рівнем впливу з пластичною хірургією.

Продукти для тіла

Процедури та продукти догляду за шкірою тіла Biologique Recherche звільняють шкіру від токсинів, тонізують і надають їй легкість, покращують контури тіла. Вони розроблені так само ретельно і підбираються так само індивідуально, як і препарати для обличчя.

Продукти для волосся та шкіри голови

Шкіра голови схильна до несприятливого впливу навколишнього середовища; також вона страждає від застосування агресивних шампунів, барвників, укладальних засобів і високих температур при сушінні феном. Найчастіше проблеми з волоссям – це наслідок порушення кислотно-лужного балансу (pH) шкіри голови, внаслідок чого порушується живлення волосяних цибулин.

У Biologique Recherche розроблена спеціальна гамма засобів для догляду за волоссям, яка відновлює шкіру голови і робить волосся міцним, здоровим і блискучим.