Biologique Recherche для професіоналів

Biologique Recherche – запорука вашого успіху!

Що таке сертифікований салон Biologique Recherche?

Це салон, який працює з косметикою Biologique Recherche і пропонує клієнтам сервіс найвищої якості, що включає діагностику шкіри, індивідуальні протоколи догляду в кабінеті косметолога та індивідуальний підбір домашнього догляду з урахуванням Стану шкіри (©) клієнта.

З урахуванням того, що бренд постійно розвивається і лабораторія Biologique Recherche створює нові та удосконалює формули вже існуючих продуктів використовуючи найостанніші наукові розробки та відкриття – тільки первинне і постійне подальше навчання є запорукою успіху і обов’язковою умовою нашої співпраці.

Робота з Biologique Recherche вимагає від майстрів салону як розуміння філософії та методології бренду, так і досконалого знання продукції і мануальних технік.
Як стати сертифікованим салоном Biologique Recherche?

1. Звернутися до відділу продажів компанії «Б’юті Бутік Україна», де наші менеджери детально розкажуть вам про умови співпраці і запишуть вас на навчання.

2. Пройти первинне навчання, яке проходить в два етапи:

  • навчання в міжнародній онлайн-академії Biologique Recherche (менеджер зареєструє вас в онлайн-академії і ви отримаєте доступ до всіх її модулів). Це теоретичний етап, на якому ви отримаєте знання з методології Biologique Recherche, продуктів і доглядів.
  • практичне дводенне навчання у навчальному центрі компанії «Б’юті Бутік Україна» (м. Київ, вул. Шолуденка 16). На даному етапі ви закріпите свої теоретичні знання і навчитеся мануальним методиками Biologique Recherche, без яких неможлива жодна процедура.

3. Отримати диплом.

4. Підписати договір про співпрацю.

5. Скласти і оплатити перше замовлення, яке складається з двох частин: продукція для професійного використання для роботи в кабінеті салону і продукція для домашнього догляду для продажу клієнтам салону.

6. В подальшому в процесі співпраці підтримувати високий рівень знань і навичок персоналу, забезпечувати клієнтам салону широкий спектр процедур відповідно до протоколів доглядів Biologique Recherche і підтримувати необхідний асортимент продукції для домашнього догляду на вітрині з дотриманням правил мерчандайзингу від Biologiue Recherche.

Важливо пам’ятати, що:

  • навчання майстрів салону роботі з професійною продукцією Biologique Recherche є обов’язковою умовою співпраці з брендом;
  • продавати своїм клієнтам продукцію Biologique Recherche для домашнього догляду мають право тільки ті салони, майстри яких пройшли навчання і пропонують своїм клієнтам професійні послуги з косметикою Biologique Recherche;
  • продукція Biologique Recherche для домашнього догляду продається тільки в сертифікованих салонах Biologique Recherche. Продажі на різних майданчиках онлайн (включаючи акаунти в соцмережах) заборонені.
Яку підтримку отримують сертифіковані салони?

Компанія «Б’юті Бутік Україна», офіційний дистриб’ютор Biologique Recherche в Україні, надає сертифікованим салонам наступну підтримку:

1 Навчання роботі з продукцією Biologique Recherche (за рахунок компанії «Б'юті Бутік Україна»): як на початку співпраці, так і в подальшому - в рамках регулярного і постійного підвищення кваліфікації
2 Навчання в Міжнародній онлайн-академії Biologique Recherche
3 Допомога в складанні замовлень з урахуванням потреб салону і багатофункціональності продуктів Biologique Recherche
4 Консультації технологів бренду
5 Участь в Програмі лояльності Biologique Recherche в Україні
6 Забезпечення аксесуарами для роботи з косметикою Biologique Recherche і маркетинговими матеріалами
7 Можливість участі в конференціях та інших заходах Biologique Recherche як в Україні, так і у Франції
8 Можливість участі в щорічному стажуванні Biologique Recherche в Академії Жозетт Аллуш на Єлисейських полях в Парижі
9 Забезпечення контентом для сайту і соцмереж, спільні активності і просування салонів-партнерів