“Зелений рух” Tea Tree

У 2020 році компанія JPMS поставила справді велику мету посадити 1 мільйон дерев до кінця 2022 року

У 2020 році світ відзначив 50-ту річницю Дня Землі — Earth Day (22 квітня). Компанія John Paul Mitchell Systems® протягом чотирьох останніх декад не тільки відзначає цю дату, але й бере активну участь в озелененні планети.

Задовго до того, як це стало основним напрямком, співзасновники John Paul Mitchell Systems® Джон Пол ДеДжорія та Пол Мітчелл зробили кроки, щоб зробити компанію екологічно чистою. Найперша їхня ініціатива: заснування ферми авапуї на Гаваях, на сонячній енергії.

До цього дня компанія John Paul Mitchell Systems® прагне шанувати спадщину Пола Мітчелла за допомогою акцій, спрямованих на дбайливе ставлення до планети та створення робочих місць. Серед таких акцій, які допомагають позитивно впливати на навколишнє середовище, задіяна «чайна» лінійка Tea Tree: дії з відновлення лісів по всьому світу, застосування сучасних «зелених» упаковок, пошук нових способів підтримувати «зелений рух» у корпоративних офісах.

Коли Пол Мітчелл та Джон Пол ДеДжорія заснували знамениту ферму авапуї на Гаваях, вони поставили для компанії лінію розвитку в екологічно свідомому ключі. Сьогодні компанія запровадила загальнокорпоративну програму утилізації відходів, систему автомобільного пулу та транспорт для працівників, встановлення 1000 сонячних панелей на даху глобального розподільчого центру у Санта-Кларіті, Каліфорнія, які забезпечують понад 80% енергії, необхідної для роботи об’єкта у робочий час.

У 2020 році компанія взяла на себе зобов’язання щодо скорочення, повторного використання, перепрофілювання та переробки відходів. JPMS вже використовує вторинні та/або перероблені матеріали для всіх паперових упаковок. Починаючи з 2020 року, у лінійці Tea Tree почне поетапно використовуватися перероблена упаковка для всіх пляшок, тюбиків та баночок! Переробка існуючого пластмасового пакування не тільки допомагає звести до мінімуму відходи, але також використовує менше енергії та палива, ніж створення нової.

JPMS також є партнером Green Circle Salons – компанії, завдяки якій салони скорочують кількість відходів та роблять свій внесок у більш чисте майбутнє. Коли салон стає сертифікованим салоном Green Circle, він підписується на переробку та перепрофілювання відходів – таких як обрізки волосся, використана фольга та плівка, – щоб запобігти їх попаданню на звалища. Салони Green Circle також стежать за економією ресурсів у їхньому салоні, включаючи скорочення споживання енергії та води. Салони Green Circle успішно перенаправили близько 1 мільйона кілограмів салонних та спа-відходів зі звалищ та водних шляхів лише у 2019 році.

#OneMillionWithTeaTree
З 2014 року лінійка Tea Tree підтримує рух Reforest’Action та їхню місію з озеленення. Reforest’Action садить дерева там, де це найбільше необхідно. У 2020 році компанія JPMS поставила справді велику мету посадити 1 мільйон дерев до кінця 2022 року.

У 2019 році було посаджено 750 000 дерев — це 750 тис. годин роботи місцевих фермерів і більше 1 мільйона місць проживання тварин, а також компенсація понад 100 тис. тонн викидів CO2.