Догляд за волоссям Clean Beauty від Paul Mitchell®

КОРИСНО ДЛЯ ВОЛОССЯ. ДОБРЕ ДЛЯ ПЛАНЕТИ.

Починаючи з 1980 року, Paul Mitchell® зосереджується на посиленні добрих справ: турботлива корпоративна культура дбає про довкілля, а справжні професійні продукти на 100% відповідають вимогам щодо якості і ефективності.

Paul Mitchell® Clean Beauty – це виготовлені вручну формули з найвищим вмістом натуральних інгредієнтів, що підвищує їх професійні властивості.

Натуральні складові та інноваційні інгредієнти, включаючи гіалуронову кислоту, пептиди та антиоксиданти, що входять до складу професійної лінійки Clean beauty, дають потужні результати. Продукти Clean Beauty складаються з чистих, корисних інгредієнтів, які делікатно впливають на волосся, шкіру голови та навколишнє середовище.

Наші продукти не тестуються на тваринах, а їх веганські формули мають інгредієнти найвищого ступеню очищення.

Paul Mitchell® Clean Beauty – це ще кращий та ще більш екологічний догляд за волоссям. Ми вирощуємо наші органічні рослинні складові на біодинамічній фермі в Італії і виробляємо нашу продукцію, використовуючи тільки екологічно чисту енергію.

Paul Mitchell Clean Beauty використовує інноваційну упаковку на біологічній основі, яка на 90% виготовлена з бразильської цукрової тростини, і на 100% піддається вторинній переробці. Вирощування цукрової тростини для використання в біопластику компенсує шкідливі для планети вуглекислий та парниковий гази – головну причину глобального потепління.

На відміну від традиційного пластику на нафтовій основі, біопластик усуває більше вуглецю, ніж виділяє, що робить це рішення упаковки вуглецево-негативним. Кожна метрична тонна виробленої упаковки Paul Mitchell® Clean Beauty запобігає потраплянню в атмосферу еквіваленту 3 метричних тонн СО 2.