Супер-модель Вінні Харлоу стала глобальним послом бренду Paul Mitchell®

Бренд Paul Mitchell®, відзначений безліччю нагород, та лідер у сфері професійного догляду за волоссям, оголосив супер-модель Вінні Харлоу своїм першим глобальним послом

Бренд Paul Mitchell®, відзначений безліччю нагород, та лідер у сфері професійного догляду за волоссям, оголосив супер-модель Вінні Харлоу своїм першим глобальним послом.

Вінні Харлоу – відома супер-модель, яка досягла неймовірних успіхів у своїй модельній кар’єрі, активно допомагає всім, хто не вписується у традиційні стандарти краси. Дівчина розповідає про життя з вітіліго (порушення пігментації шкіри) на своєму youtube-каналі. Модель каже, що краса завжди відігравала важливу роль у її житті. «Партнерство з таким культовим брендом, як Paul Mitchell®, близьке моєму серцю, оскільки моя мама була перукарем. Мені подобалося бачити, як вона перетворює волосся клієнтів, як робить його щасливим і готовим правити світом», – розповіла Харлоу про співпрацю. Вінні надихає шанувальників цінувати свою неповторну красу та досліджувати свій особистий стиль.