Всеукраїнська Конференція Biologique Recherche 2023

18 травня 2023 року стало подвійним святом для нас та партнерів Biologique Recherche в Україні.

18 травня 2023 року стало подвійним святом для нас та партнерів Biologique Recherche в Україні. В День Вишиванки ми всі знову зібралися разом на Всеукраїнській Конференції Biologique Recherche 2023.

Історія нашого заходу – справжнє випробування волі та витривалості! Попри весняні перешкоди – повінь у квітні, що затопила заброньовану локацію, та ворожі атаки майже щоночі у травні, ми не збавили темпу. Universum Hall став новим гостинним простором для зустрічі, об’єднавши фахівців краси, які вірять у силу професійних та інноваційних продуктів Biologique Recherche. Тепер ми впевнені – всі зусилля були не дарма, ця подія була для нас всіх дуже очікуваною і пройшла на одному диханні!

157 косметологів з 20 міст України зібралися в Києві на Всеукраїнську конференцію Biologique Recherche 2023, де ми підсумували буремний 2022 рік, поділилися планами на майбутнє та, за традицією, презентували новинки бренду. Найцікавішою виявилася практична частина – спікери розкрили та продемонстрували на практиці актуальну тему сьогодення — потреби та особливості догляду за чутливою шкірою українських жінок, що вже півтора роки знаходяться у стані постійного стресу.

Шкода, що через широкомасштабне вторгнення наші колеги із Франції, які традиційно відвідували такі щорічні конференції, не потрапили на захід цьогоріч. Але безперечний професіоналізм та харизма українських спікерів і тренерів бренду Biologique Recherche додали заходу надзвичайної атмосфери.  Це було дійсно вражаюче, як для колективу, так і для партнерів бренду. Такі події надихають та прискорюють бажання неустанно рухатися до перемоги.

Завдяки ЗСУ та кожному військовослужбовцю, що бореться за нашу землю, ми змогли зробити затишну та водночас професійну атмосферу.  Кожен отримав те, чого прагнув від цієї зустрічі —  натхнення, наснагу та нові ідеї.

Від організаторів заходу, колективу «Бʼюті Бутік Україна» та всіх учасників конференції — дякуємо ЗСУ за надану можливість. Ми щиро віримо, що наша пристрасть, праця та донати наближають перемогу!

Корисні посилання:

Запрошуємо у світ професійної краси на сайті Biologique Recherche.
Для косметологів та майбутніх партнерів Biologique Recherche в Україні перейти за посиланням.
Відчути атмосферу заходу, побачити сотні фотозвітів та сторіс можна на нашій інстаграмм сторінці та у фейсбук.