Всеукраїнська Конференція Biologique Recherche 2024 в Києві

150 косметологів з усієї України, у яскравих вишиванках, зібралися разом у атмосферному просторі Universum Hall, щоб розділити свою пристрасть до Biologique Recherche

Вже традиційно у День Вишиванки, 16 травня 2024 року, відбулася Всеукраїнська Конференція Biologique Recherche 2024 в Києві.

Ця подія стала визначною для всієї української спільноти косметологів Biologique Recherche, адже, незважаючи на відключення світла та повітряні тривоги, нам вдалося підсумувати досягнення 2023 року, анонсувати новинки 2024 року та провести три майстер-класи.

150 косметологів з усієї України, у яскравих вишиванках, зібралися разом у атмосферному просторі Universum Hall, щоб розділити свою пристрасть до Biologique Recherche, обмінятися досвідом та знаннями та обговорити, як їм вдається працювати та підтримувати Збройні Сили України в умовах ракетних атак та повітряних тривог. Ця зустріч стала символом єдності та стійкості нашої спільноти, яка продовжує працювати та розвиватися навіть в умовах воєнного часу.

Від імені всього колективу «Б’юті Бутік Україна» та учасників конференції ми висловлюємо щиру подяку Збройним Силам України за можливість проведення цього заходу. Ваша мужність та самовідданість надихають нас і наближають нашу спільну перемогу. Без вас цей захід не міг би відбутися.

Ми продовжуватимемо підтримувати нашу спільноту та надихати її на нові досягнення, незважаючи на труднощі.

До зустрічі на Конференції Biologique Recherche 2025!