Міфи та правда про косметику Biologique Recherche

Biologique Recherche – бренд краси №1 в усьому світі!

З ростом популярності Biologique Recherche збільшується і кількість запитань від клієнтів. Висока ефективність косметики змушує багатьох задуматися: а за рахунок чого за допомогою догляду Biologique Recherche можна домогтися такого вираженого результату? Чи немає тут якоїсь каверзи?

  • Чи правда, що Biologique Recherche можна користуватися тільки півроку?
  • Чи правда, що в косметиці Biologique Recherche містяться гормони?
  • Чи правда, що косметика Biologique Recherche дуже агресивна?

Ми називаємо такого роду питання міфами і вважаємо, що відповіді на них заслуговують окремої теми.

Сьогодні 3 найпоширеніших міфи розвіює Мадіна Іщук, лікар-косметолог салону краси Beauty Zone, Експерт-центру Biologique Recherche, і тренер компанії «Б’юті Бутік Україна» – ексклюзивного дистриб’ютора Biologique Recherche в Україні.

ВАЖЛИВО ! Якщо і у вас є подібні питання, на які ви хотіли б отримати відповіді від експертів, надсилайте їх нам через форму зворотного зв’язку або пишіть в директ на сторінці @biologique _recherche_ua.

МІФ 1. Чи правда, що косметикою Biologique Recherche можна користуватися тільки 6 місяців?

Ні це не правда. Косметикою можна і потрібно користуватися постійно, але набір продуктів для догляду потрібно постійно коригувати. Адже головний принцип Biologique Recherche – індивідуальний підхід до кожного клієнта з урахуванням стану його шкіри на даний момент часу.

На первинній консультації косметолог-фахівець підбирає догляд, враховуючи індивідуальні особливості і стан шкіри клієнта на момент огляду. Потім, в процесі використання косметики шкіра перебудовується, поліпшується її якість, відновлюється баланс, вирівнюється тон, звужуються пори, зменшуються або зникають зморшки, пігментні плями і т.д.

Стан шкіри може змінюватися також при зміні кліматичних умов, звичок і способу життя людини та інших зовнішніх і внутрішніх факторів. І в залежності від нового стану шкіри коригується і набір продукції для догляду за нею.

І так етап за етапом, рік за роком, можлива підтримка нашої шкіри і відповідний її індивідуальному стану підбір і використання косметики Biologique Recherche.

МІФ 2. Чи правда, що в косметиці Biologique Recherche містяться гормони?

Ні це не правда. Існує поширена думка, що виражений результат можна отримати тільки за допомогою радикальних методів – глибокі пілінги, шліфування, ін’єкції. А якщо прекрасний результат дають косметичні продукти, то там обов’язково є гормони або інші «сильнодіючі та небезпечні» речовини.

У продуктах Biologique Recherche не містяться гормональні лікарські речовини, інакше вони б уже були не косметологічними продуктами, а лікарськими засобами – як гормональна мазь, наприклад. І в цьому випадку для їх імпорту та продажу (причому тільки в аптеках) була б потрібна окрема державна реєстрація МОЗ України та експертиза матеріалів реєстраційного досьє в ДЕЦ.

За рахунок чого косметика Biologique Recherche ефективна і результативна? Відповідь на це питання шукайте далі.

МІФ 3. Чи правда, що косметика Biologique Recherche агресивна?

Ні це не правда. Французький бренд Biologique Recherche ось уже більше ніж 40 років постійно доводить зворотне, пропагуючи принцип дбайливого і ніжного ставлення до шкіри без її пошкодження.

Клінічний підхід до персоналізованого догляду за шкірою; високоочищені, висококонцентровані і мінімально піддані термічній обробці продукти, складні формули і поетапне використання продуктів, що призводить до поступового оновлення епідермісу, поліпшенню якості шкіри за рахунок нормалізації кислотно-лужного балансу шкіри, зволоження, вирівнювання тону і рельєфу шкіри, зменшення запалення, гіперемії, розміру пір і мінімізації індивідуальних проблем – ось те, що робить косметику Biologique Recherche активною та результативною, що не має аналогів на ринку.

Більш того, лабораторією Biologique Recherche розроблені протоколи для відновлення шкіри після лазерних шліфовок і хірургічних операцій на обличчі, завдяки яким шкіра швидше відновлюється і запобігає появі післяопераційних ускладнень.

Дбайливе ставлення до шкіри і системний персоналізований догляд, підібраний професіоналами – ось те, що забезпечує незмінно чудовий результат і робить Biologique Recherche брендом краси №1 в усьому світі!

Завданням офіційного дистриб’ютора продукції Biologique Recherche в Україні є убезпечення Вас від негативного результату і безглуздої трати грошей, необхідність розповісти, де і як підібрати оригінальні якісні продукти спеціально для вас, враховуючи стан вашої шкіри на даний час.

Якщо у Вас є питання або сумніви щодо продукції Biologique Recherche не соромтеся їх задавати і ваша шкіра скаже вам спасибі!

Список авторизованих салонів можна знайти тут.