Як правильно підібрати продукти Biologique Recherche, щоб не безглуздо витратити гроші?

Основний принцип Biologique Recherche – це індивідуальний підхід.

Інтерес до французького бренду професійної косметики Biologique Recherche зростає з кожним днем. Мільйони шанувальників бренду по всьому світу дуже задоволені результатами і якістю своєї шкіри. У той же час, іноді зустрічається інший зворотний зв’язок від клієнтів: “Мені не підійшов крем”, “після використання лосьйону у мене червоніє шкіра” або “користуюся і не бачу результату”, “купила маску, а від неї висип” і т.д.

Чому так відбувається, і як зробити абсолютно всіх покупців домашнього догляду Biologique Recherche щасливими і задоволеними?

Продукт може не підійти вам з кількох причин:

1) Ви купили підробку.

Якщо ви хочете придбати оригінальний продукт, ніколи не купуйте Biologique Recherche в інтернет.

Пам’ятайте: оригінальні продукти Biologique Recherche продаються тільки в авторизованих салонах краси після попередньої консультації косметолога, особливі підозри повинна викликати ціна нижче, ніж в салонах, адже всі офіційні партнери дотримуються рекомендованої роздрібної ціни.

Список авторизованих салонів тут або його можна уточнити написавши на офіційній сторінці дистриб’ютора в Facebook и Instagram.

2) Вас неправильно проконсультували і неправильно підібрали продукт.

Правильна консультація Biologique Recherche – це особиста консультація в авторизованому салоні краси у сертифікованого косметолога, який пройшов спеціальний курс навчання і отримав диплом.

Чому так важливо проводити особисту консультацію?

Грамотний косметолог ніколи не буде рекомендувати догляд в листуванні, адже він повинен бачити вашу шкіру і розуміти, який догляд їй необхідний в даний момент часу. Ідеальний варіант – спочатку прийти на діагностику (в тому числі апаратну) і процедуру в салон. Косметолог подивиться на вашу шкіру без макіяжу, побачить, як вона реагує на той чи інший продукт, масаж і дотику, а апарат для діагностики шкіри дозволить виміряти і виразити в цифрах стан шкіри по її основними параметрами. В результаті домашній догляд буде підібраний з максимальною точністю і ефективністю.

! Ніколи не погоджуйтеся на консультацію по телефону, через Facebook або Instagram, адже ви ризикуєте безглуздо витратити гроші на абсолютно непотрібний вам продукт.

3) Ви звернулися у салон, що не є сертифікованим.

Сертифікований салон працює на продукції і продає домашній догляд, придбаний у офіційного дистриб’ютора – це є гарантією достовірності і якості продукту.

4) Ви отримали консультацію не у сертифікованого косметолога з дипломом Biologique Recherche.

  • Biologique Recherche – активна космецевтика, і косметолог повинен досконально знати всі її тонкощі, показання, протипоказання, особливості застосування та володіти навичками індивідуального підбору.
  • Косметолог дасть вам докладні рекомендації, як правильно застосовувати куплені вами продукти.
  • Ви завжди зможете до нього звернутися в процесі використання продуктів, якщо у вас будуть питання.

І пам’ятайте: в такому важливому питанні не варто спиратися на досвід подруг, адже те, що прекрасно підійшло і допомогло їй, може абсолютно не підійти вам.

Основний принцип Biologique Recherche – це індивідуальний підхід.