BIOLOGIQUE RECHERCHE не працює з інтернет-магазинами України

Biologique Recherche не продається в мережі інтернет!

ТОВ “Бьюти Бутік Україна” – ексклюзивний дистриб’ютор Biologique Recherche в Україні, і тільки ми офіційно ввозимо продукцію Biologique Recherche на територію України, дотримуючись стандартів і законів. Наше завдання – убезпечити вас від негативного результату і безглуздої витрати грошей, розповісти, де і як гарантовано підбирати оригінальні якісні продукти спеціально для вас, враховуючи стану вашої шкіри в даний момент часу.

Важливо пам’ятати:

  • Biologique Recherche не продається в мережі інтернет! Ніякі онлайн магазини, групи, блогери, сторінки в соцмережах, навіть якщо вони називають себе офіційним представником, не продають оригінал продукції в мережі інтернет.
  • Дистриб’ютор НЕ СПІВПРАЦЮЄ з жодним інтернет-магазином, навіть якщо той наголошує, що він «купує продукцію у офіційного представника».

Продукція, що представлена на сайтах, не має QR-кодів, тому завідомо неможливо визначити її походження. Наявність спеціального QR-коду на упаковці захищає від підробки і дає можливість споживачу визначити справжність продукта.

ТОВ “Бьюти Бутік Україна” – дистриб’ютор Biologique Recherche в Україні не працює з онлайн-магазинами та сайтами:

  • makeup.com.ua
  • olx.ua
  • shafa.ua
  • kidstaff.com.ua
  • та жодним іншим сайтом, не продає продукцію в інстаграм і фейсбук

Biologique Recherche продається тільки в сертифікованих салонах краси, тільки після очної консультації у сертифікованих косметологів, які призначають продукцію тільки після діагностики шкіри.

ТОВ “Бьюти Бутік Україна” – дистриб’ютор Biologique Recherche в Україні не несе відповідальність за продукцію, ввезену на територію України незаконним шляхом, без дотримання спеціальних умов, а також за продукцію підроблену та прострочену, яка може продаватись на сторонніх сайтах, за продажі в інтернеті або «на розлив», оскільки ви ніколи не знаєте, що отримаєте: який продукт, де він зроблений, в яких умовах зберігався. Стікер від офіційного дистриб’ютора в Україні можна легко підробити, і навіть якщо продавець запевняє, що особисто привіз продукцію з Франції / США /-якої іншої країни – у вас не може бути 100% впевненості в СПРАВЖНОСТІ і якості продукту.

Якщо ви купуєте косметику за межами сертифікованих салонів краси, в мережі інтернет, на makeup.com.ua або інших інтернет-магазинах, ми, на жаль, не можемо вам нічим допомогти.

Якщо у Вас є питання або сумніви щодо Biologique Recherche, не соромтеся їх задавати.

Щоб підібрати домашній догляд Biologique Recherche звертайтеся до сертифікованих салонів краси за посиланням.