На що звертати увагу при купівлі Biologique Recherche?

Як убезпечити себе від підробок при купівлі Biologique Recherche

Дотримуйтесь трьох простих правил, де купити і як перевірити  Biologique Recherche на автентичність, і ваша шкіра скаже вам спасибі.

  1. Звертайте увагу на місце, де купуєте. Biologique Recherche продається тільки в сертифікованих салонах краси і тільки після консультації у сертифікованих косметологів, які призначають продукцію лише після діагностики шкіри.
  2. Не шукайте справжній Biologique Recherche в інтернет-магазинах. Ніякі онлайн магазини, групи, блогери, сторінки в соцмережах (навіть якщо вони називають себе офіційним представником) не продають оригінал продукції в мережі інтернет.
  3. Обов’язково перевіряйте QR-код на упаковці (голограма, номер і серія партії) перед покупкою. На всіх без винятку продуктах Biologique Recherche є унікальний QR-код, за яким можна зайти на офіційний сайт і перевірити автентичність продукції! Якщо на упаковці немає QR-коду, ви точно купуєте підробку.

Якщо у Вас є питання або сумніви щодо продукції Biologique Recherche, не соромтеся їх задавати. Пишіть Facebook  або Instagram.